Hakkımızda

Longline Bilişim Teknolojileri

2000 yılında kurulan Longline, uzun yıllardır edindiği tecrübesi ve uzman kadrosu ile telekomünikasyon alanındaki birçok kamu, özel ve telekom şirketine hizmet vermektedir.

Türkiye çapında 800’ü aşkın iş ortağı ile faaliyetlerine devam eden Longline, uluslararası alanda da birçok çözümler sunmakta olup, müşteri memnuniyetini her daim öncelemektedir.

...

Özgün ve yenilikçi çözümlerle, teknolojik ürünleri hızlı ve uygun maliyetlerle iş ortaklarına sunmakta, işlerini geliştirmelerini ve ihtiyaç duydukları teknoloji ürünlerine kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlamaktadır.

Geri dönüşüm şirketleri ile proje ortaklığı doğrultusunda çeşitli çözümler sunarak, bu bağlamda atıl durumda olan tüm teknolojik ürünlerin yeniden değerlendirilmesi konusunda sektörde hizmet vermektedir.

parallax background

...

Longline, 2008 yılında kendi ürün ailesini geliştirme kararı alarak, pazar araştırmaları, saha ve ar-ge çalışmaları sonucunda kendi ürünlerini geliştirmeye başladı.

İlk etapta üretmeye karar verdiği SFP modüller, yüksek performans, uygun maliyet ve kaliteli dış kaplama özellikleriyle sektörde kısa zamanda aranan ve tercih edilen ürünler arasına girdi.

Longline SFP, günümüz koşullarında 100GB modüllerden 1GB modüllere, en kısa mesafeden özel üretimli en yüksek mesafelere kadar çeşitli seçeneklere sahiptir.

Longline, bugüne kadar kazandığı ar-ge birikimiyle, tüm markalara özgü ürünlerin modüllerini de üretebilmektedir. Ürünler, Türkiye ve dünya pazarında büyük ilgi görerek, birçok telekom, kamu ve özel sektör firması tarafından tercih edilmektedir.

SFP ailesinde gösterdiği başarılar neticesinde, ürün ailesini farklı bir ürün grubu ile destekleyen Longline, 2012 yılı itibari ile Server, Notebook, PC, Network ürünleri ile uyumlu çalışan Memory ve SSD üretimine başladı. Kaliteli malzeme ve fiyat/performans kriterlerini göz önünde bulundurarak kısa sürede aranan markalar arasına girmeyi başardı.

Memory ürünleri, uygun maliyet, yüksek performans, kaliteli chipset, ısıya dayanıklı dış kaplama özellikleriyle sektörde kısa zamanda fark oluşturdu. CE, RoHS, ISO 9001 sertifika süreçlerini tamamlayarak, üretim süreci, ürün tasarımı ve kalite testiyle sektörde tercih edilir oldu..

Kişisel ve kurumsal bilgisayarların ihtiyacı haline gelen ve günümüzde en hızlı depolama teknolojisi olarak kabul edilen SSD ürünleri, güçlü donanım, maksimum okuma yazma hızı, sağlam ve ısıya dayanıklı alüminyum kasa ile şık bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, düşük ses ve az güç tüketimi ile kullanıcılara yüksek performans sunmaktadır. Harici depolama alanında da çözüm sunarak, taşınabilir SSD ürün ile, bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinesi kullanıcıları için 500 MB/S’ye kadar üstün performans sunmaktadır. Sektörün önde gelen şirketleri tarafından test edilen ürünler, bu testlerden başarı ile geçmiştir.

Longline, Network çözümlerinde de yenilikçi olup, bir süredir üretimini yaptığı Ethernet çözümleriyle, tek porttan sekiz porta, 100M’den 40G’ye kadar bakır ve fiber ağ iletimi dahil olmak üzere Endüstriyel Otomasyon, Yapay Görme, IDC, Bulut Bilişim, Büyük Veri Depolama Merkezi ve Ağ Güvenliği gibi profesyonel alanlarda ürünleri yaygın kullanılmaktadır.

Longline, Media Converter ürünleriyle, 10/100M Media, 10/100/1000M Gigabit, 10G teknolojisiyle her çeşit network ürününü fiber optik kablo üzerinden uzak noktaya taşımaktadır. Fiber Patch Cord, Fiber Cable, PLC Splitter, CWDM, SFP, QSFP+ Especially MPO/MTP’nin profesyonel üreticisidir.

Longline, dürüstlük, inovasyon, profesyonellik, verimlilik, disiplin ve sadelik felsefesine sadık kalarak sektör ve müşteriler tarafından adından övgüyle söz ettirmektedir. Dünya geneli marka güvenilirliğiyle, profesyonel teknik ekibi, laboratuarları ve üretim ekipmanlarıyla tüm ürünleri tam garanti kapsamındadır. Saygın iş ortakları, her geçen gün büyüyen yapısı ve sektörün sorunlarını anlık tespit edebilen ve çözüm üretebilen kadrosuyla, sizlere destek olmak için daima hazır olduğunu paylaşmaktadır.