Hakkımızda

Longline Bilişim Teknolojileri

2000 yılında kurulan Longline, uzun yıllardır edindiği tecrübesi ve uzman kadrosu ile telekomünikasyon alanındaki birçok kamu, özel ve telekom şirketine hizmet vermektedir. Türkiye çapında 800’ü aşkın iş ortağı ile faaliyetlerine devam eden şirket, uluslararası alanda da çözümler oluşturmaktadır.

...

Özgün ve yenilikçi çözümlerle, teknolojik ürünleri hızlı ve uygun maliyetlerle iş ortaklarına sunmakta, işlerini geliştirmelerini ve ihtiyaç duydukları teknoloji ürünlerine kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlamaktadır.

Geri dönüşüm şirketleri ile proje ortaklığı doğrultusunda çeşitli çözümler sunarak, bu bağlamda atıl durumda olan tüm teknolojik ürünlerin yeniden değerlendirilmesi konusunda hizmet vermektedir.

parallax background

...

Longline, 2008 yılında kendi ürün ailesini geliştirme kararı aldı. Pazar araştırmaları, saha ve Ar-Ge çalışmaları sonucunda kendi ürünlerini geliştirmeye başladı.

İlk etapta üretmeye karar verdiği SFP modüller, yüksek performans, uygun maliyet ve kaliteli dış kaplama özellikleriyle sektörde kısa zamanda aranan ve tercih edilen ürünler arasına girdi.

Longline SFP, günümüz koşullarında 100GB modüllerden 1GB modüllere, en kısa mesafeden özel üretimli en yüksek mesafelere kadar çeşitli seçeneklere sahiptir.

Longline, bugüne kadar kazandığı ar-ge birikimiyle, tüm markalara özgü ürünlerin modüllerini de üretebilmektedir. Ürünler, Türkiye ve dünya pazarında büyük ilgi görmüş olup, birçok telekom, kamu ve özel sektör firması tarafından tercih edilmektedir.