Çözümler

Teknoloji alanında sunmakta olduğumuz kolaylaştırıcı ve hızlı çözümlerimizle projelerinize katma değer katmaya devam ediyoruz. Tüm bilindik markalara özgün hızlı çözümlerimizle daima yanınızdayız.

Üretim bandında ilk yer verdiğimiz ve ailemizin ilk üyesi olan SFP modüllerimiz ile; 10G, 25G, 40G, 100G, 200G ve 400G hızlarına kadar üretimini sorunsuz ve performans kaybı yaşanmadan üretebilmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle uygun maliyetli çözümler sunarak, bilindik markalarla uyum sorunu yaşamadan kendini ispatlamış ürünlerimiz telekomünikasyon ve network alanında iş geliştirmekte olan tüm küçük/büyük şirketlerin vazgeçilmez yardımcısı durumuna gelmiştir.

Memory ürünleri, uygun maliyet, yüksek performans, kaliteli chipset, ısıya dayanıklı dış kaplama gibi özellikleriyle sektörde kısa zamanda fark oluşturduk. CE, RoHS, ISO 9001 ve ISO 14001 sertifika süreçlerini tamamlayarak, üretim süreci, ürün tasarımı ve kalite testiyle sektörde tercih edilir olduk.

Kişisel ve kurumsal bilgisayarların ihtiyacı haline gelen ve günümüzün en hızlı teknolojisi olarak kabul edilen depolama ünitelerindeki SSD ürünlerinin üretimini yapmakta olup, güçlü donanımı, sağlam ve ısıya dayanıklı alüminyum kasası ile şık bir tasarıma sahip olan ürün, düşük ses ve az güç tüketimi ile kullanıcılara yüksek performans ve keyifli kullanım imkanı sunmaktadır. Harici depolama alanında da çözüm sunarak, taşınabilir (portable) SSD ürünü ile, bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinesi kullanıcıları için 500 MB/S’ye kadar üstün performans sunmaktayız.

Erp Çözümlerimiz ve Hosting barındırma hizmetlerimiz ile sizlere yeni hizmetler sunmaya, profesyonel ekibimiz ile uygun çözümler eşiğinde ilerlemeye devam ediyoruz. Geliştirmiş olduğumuz Crm ve muhasebe tabanlı database hizmetleri yanında bu sistemi güvenlik içinde tutabileceğiniz altyapı hizmetimiz ile de siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Ayrıca parça bakım anlaşması protokollerimiz devam etmek te olup bu bağlamda da tüm ihtiyaçlarınızı karşılar durumda olmaktan memnuniyet duyduğumuzu paylaşmak isteriz.

ikincielaliyoruz.com

...

Geri dönüşüm şirketleriyle işbirliği yapılarak çeşitli çözümler sunuyor ve bu bağlamda atıl durumda olan tüm teknolojik ürünlerin yeniden değerlendirilmesi konusunda sektörde hizmet veriyoruz. Uzman ekibimizin yapacağı keşif sonrasında hem kazanç imkanı oluşturuyor, hem de ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

İncele

longlinestore.com


longlinestore.com portalımız, Longline ile iş ortaklarımız arasındaki iletişim ve etkileşim portalımızdır. Tüm iş ortaklarımız kendilerine ait şifreleri ile ulaşabildikleri longlinestore.com’da mevcut ya da yolda gelen tüm Longline marka ürün portföyümüzü görüp teknik olarak ürünler hakkında bilgi edinebilir, ürünleri karşılaştırabilir, kendilerine özel belirlenmiş satın alma koşullarını görebilir, sipariş verebilir, siparişlerini takip edebilir, avantajlı ödeme alternatiflerimiz arasında seçim yapabilir, teknik servis işlemlerini takip edebilirler. Aynı zamanda kampanya ve yeni gelişmeleri duyurarak, ürünler hakkında teknik ve fiyat bilgisi edinebilirler.

İncele



Finansal Çözümler


Tüm iş ortaklarımıza özgün özel finansal çözümler sunarak Projelerin de finansal maliyetleri düşünmeden yapmakta oldukları işlere odaklanmalarını ve kendilerini daha ileriye taşıyabilecekleri konular da geliştirmelerine destek olmaya çalışıyoruz.

Vade Talep Formu