İK POLİTİKAMIZ

Longline olarak insan kaynakları politikamızın temelinde müşterilerimiz ve çalışanlarımız bulunuyor. Bu kapsamda çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine destek vererek rekabetçi bir çalışma ortamı geliştirmeyi hedefliyoruz.

Şirket politikamız gereği sorumluluk üstlenerek, inisiyatif alarak iş süreçleri ve sonuçlarına sahip çıkıyoruz. İşini sahiplenen ekip üyeleriyle uyum içinde çalışarak herkesi buna teşvik ediyor, başarılarımızı artırıyoruz.

Proaktif İK uygulamalarıyla çalışan memnuniyetini önceliyor, etkin, verimli ve motivasyonu yüksek bir organizasyon kurarak şirket sadakatini geliştiriyoruz.

Hem kendimize, hem çalışma arkadaşlarımıza hem de müşterilerimize karşı dürüst oluyor, verdiğimiz sözleri tutuyor, karşımızdakiyle güçlü bir bağ kuruyoruz. Şeffaf ve samimi yaklaşımlarla mutlu çalışanlar ve mutlu müşteriler oluşturuyoruz.

İK sisteminde amacımız, şirketin hedefleri ve stratejileri doğrultusunda, kendi sektöründe en iyi örneklerden olmak ve tercih edilen olmayı başarmaktır.


İŞ BAŞVURULARI

Kısa özgeçmiş bilgilerinizi içeren CV’nizi aşağıdaki form üzerinden bize gönderirseniz uygun pozisyon açılması halinde sizinle irtibata geçeceğiz.

Başvurunuz arşivimizde tutularak ileride çıkacak fırsatlar için değerlendirilecektir.