Longline Avrupa’ya açılıyor
Ağustos 23, 2019
Longline External Taşınabilir USB 3.1 SSD Harici Disk
Ağustos 25, 2019

ARENA’dan Longline SFP ürünlerinde kampanya

Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcısı ARENA, yeni kampanyası ile Longline SFP ürünlerini alanlara hediye kazanma fırsatı sunuyor.

Fiber optik alanında çeşitli çözümler sunan Longline, 11 yıla aşkın süredir optik alıcı-vericilerin üretiminde öncü yerli markalardan biridir. Firma aktif optik alıcı-vericiler ve yüksek hızlı optik ürünler geliştiriyor.

Longline SFP, günümüz koşullarında 100GB modüllerden 1GB modüllere, en kısa mesafeden özel üretimli en yüksek mesafeli çözümlere kadar birçok alanda sorunsuz çalışmaktadır.

Longline, 10G, 25G, 40G, 100G, 200G ve 400G yüksek hızlı optik alıcı-vericilerden oluşan kapsamlı bir ürün grubunu üretmekte ve pazarlamaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle uygun maliyetli çözümler sunarak, sektörde öncü olan sistem entegratörleri için optik alıcı-verici üreticisi olarak tercih edilir marka olmayı başarmıştır.

Longline, Ar-Ge çalışmaları sayesinde, farklı markalar ait modüllerin üretimini de yapabilmektedir. Şirket tarafından üretilen çözümler, Türkiye ve dünya pazarında ilgi görmüş olup, birçok telekom, kamu ve özel sektör firmaları tarafından tercih sebebi olmuştur.

ARENA, Mayıs 2019 ayında geçerli olacak hediyeli bir Longline SFP kampanyası düzenledi.  Kampanyasında kapsamında belli tutarda Longline SFP alanlar anında hediye kazandılar. İşte o hediyeler:

  • 2500USD ürün alanlara, Sony PS4 Hediye,
  • 2000USD ürün alanlara, I-Life Aio PC Hediye,
  • 2000USD ürün alanlara, Samsung J810F-32GB Cep Telefonu Hediye,
  • 250USD ürün alanlara Haikon Dome Kamera Hediye,